به وب سایت شرکت مهاجرتی اَوِستا خوش آمدید


ما یک شرکت مشاوره مهاجرتی موفق در ملبورن استرالیا و دارای سال‌ها تجربه و تخصص درانواع ویزاهای موقت و دائم استرالیا با پیشینه موفق و سرویس دهی‌ حرفه‌ای به افراد و شرکتها با صدها پرونده موفق هستیم.

وکیل مهاجرت ما تائید  و ثبت شده در سازمان مارا هستند و و تا کنون صدها نفر از مشتریان را در درخواست ویزای استرالیا کمک کرده اند. ما یک کپی از راهنمای استاندارد‌ها و ضوابط حرفه‌ای را پس از موافقت برای انجام کار به موکلین ارائه می دهیم تا از کلیه حقوق خود آگاه باشند. ما متعهد هستیم تا با ارائه بهترین و به روز‌ترین خدمات به موکلین خود، آنها را در دستیابی به اهدافشان یاری دهیم.

در دفتر مهاجرتی اَوِستا ، ما یک ساختار هزینه ثابت را در شرایط پرداخت ساده به موکلین ارائه می دهیم، به این ترتیب هزینه‌های پنهانی برای سایر خدمات یا اسناد اضافی وجود نخواهد داشت.

برای یک مشاور محرمانه رایگان لطفا سوالات خود را با استفاده از فرم آنلاین “تماس با ما” برای ما ارسال کنید و در عرض حداکثر ۲ روز کاری پاسخ خود را دریافت نمایید.


 

 درباره ما 

دفتر خدمات مهاجرتی اَوِستا در اوایل سال ۲۰۱۱ با مدیریت آقای حامی‌ نیرومند در ملبورن تاسیس شد. ایشان یکی از موفق‌ترین وکلای رسمی مهاجرت استرالیا ، فارغ‌التحصیل از دانشگاه ویکتوریا با شماره ثبت ۱۱۶۹۶۶۲ از سازمان مارا و دارای سابقه درخشانی در زمینه مهاجرت افراد به کشور استرالیا هستند.

دفتر خدمات مهاجرتی اَوِستا از زمان شروع فعالیت تاکنون صد‌ها پرونده موفق در زمینه ویزاهای تخصص و مهارت, سرمایه گذاری ،کار، ازدواج، تحصیلی و توریستی داشته است و همچنان در حل ارائه خدمات به موکلین از سراسر دنیا می‌باشد. 

حامی‌ خود یک مهاجر است ، به همین دلیل کلیه نیازهای مهاجران را درک می‌کند و می داند که تجربه مهاجرت می تواند دلهره آور اما بسیار ارزشمند باشد. به همین جهت دفتر مهاجرتی اَوِستا حتی پس از دریافت ویزا نیز خدمات و راهنمایی‌های لازم را پس از ورود به موکلین ارائه میدهد و شما را تا ﺁخرین مراحل همراهی و راهنمایی می‌کند. از آنجا که بیش از صدها نوع ویزا برای متقاضیان وجود دارد، دریافت راهنمایی از یک وکیل آگاه به آخرین قوانین مهاجرت گام مهمی‌ است در جهت آرامش خیال شما.

دفتر مهاجرتی اَوِستا دارای مجوز مشاوره مهاجرتی در استرالیا می باشد و صادقانه شما را در امورمهاجرت به شیوه صحیح واصولی یاری خواهد داد.